Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


energetyka

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
energetyka [2019/02/06 12:14]
Grzegorz Kleina [Ta strona jeszcze nie istnieje]
energetyka [2019/02/06 12:15] (aktualna)
Grzegorz Kleina
Linia 1: Linia 1:
 ===== Definicja ustawowa termomodernizacji (przedsięwzięcia termomodernizacyjnego) ===== ===== Definicja ustawowa termomodernizacji (przedsięwzięcia termomodernizacyjnego) =====
  
-Zgodnie z Art.2 pkt 2 lit a Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 966 z późn.zm.) przedsięwzięcia termomodernizacyjnym w rozumieniu tej ustawy jest przedsięwzięcia, którego przedmiotem jest ulepszenie, w wyniku którego następuje zmniejszenie zapotrzebowania na energię dostarczaną na potrzeby ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania do:+Zgodnie z Art.2 pkt 2 lit a Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 966 z późn.zm.) przedsięwzięciem termomodernizacyjnym w rozumieniu tej ustawy jest przedsięwzięcie, którego przedmiotem jest __ulepszenie__, w wyniku którego następuje zmniejszenie zapotrzebowania na energię dostarczaną na potrzeby ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania do:
 - **budynków mieszkalnych**,  - **budynków mieszkalnych**, 
 - **budynków zbiorowego zamieszkania** oraz  - **budynków zbiorowego zamieszkania** oraz 
 - **budynków stanowiących własność jednostek samorządu terytorialnego służących do wykonywania przez nie zadań publicznych**. - **budynków stanowiących własność jednostek samorządu terytorialnego służących do wykonywania przez nie zadań publicznych**.
  
energetyka.txt · ostatnio zmienione: 2019/02/06 12:15 przez Grzegorz Kleina