Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


turystyka:stilo_szlak_poludniowy

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Nowa wersja
Poprzednia wersja
turystyka:stilo_szlak_poludniowy [2007/11/27 10:38]
Grzegorz Kleina utworzono
turystyka:stilo_szlak_poludniowy [2007/12/22 18:44] (aktualna)
Radosław Czyżewski Page moved from stilo_szlak_poludniowy to turystyka:stilo_szlak_poludniowy
Linia 1: Linia 1:
-Wycieczkę rozpoczynamy na ul.Kościuszki,​ obok budynku poczty. Ul.Pocztową idziemy w kierunku wsch., początkowo wśród zabudowań, a następnie polną drogą wzdłuż Kanału Chełst. Po dojściu do drugiego z kolei mostu na kanale, skręcamy w prawo, idąc wzdłuż ogrodzenia Ośr.Wczas. „Milicz”. Następnie przechodzimy przez mostek na kanale ​melioracyj¬nym ​i idziemy drogą gruntową na skraju lasu oddzielającego z lewej strony trudno dostępny brzeg Jez. Sarbsko.+====== Szlak południowy - nie oznakowany (Stilo) ====== 
 + 
 +  Łeba - Nowęcm - Przybrzeże - Sarbsk - Ulinia - Dymnica - Osetnik - Latarnia morska Stilo, 
 +  ok, 17,0 km 
 + 
 +Wycieczkę rozpoczynamy na ul.Kościuszki,​ obok budynku poczty. Ul.Pocztową idziemy w kierunku wsch., początkowo wśród zabudowań, a następnie polną drogą wzdłuż Kanału Chełst. Po dojściu do drugiego z kolei mostu na kanale, skręcamy w prawo, idąc wzdłuż ogrodzenia Ośr.Wczas. „Milicz”. Następnie przechodzimy przez mostek na kanale ​melioracyjnym ​i idziemy drogą gruntową na skraju lasu oddzielającego z lewej strony trudno dostępny brzeg Jez. Sarbsko.
  
 Sarbsko - jezioro przymorskie (zalewowe), znajduje się na wys.0,3 m; pow.651,​7ha;​ dług.6,6 km; szer.1,2 km; głęb. do 3,2 m (występuje tu zjawisko kryptodepresji). Linia brzegowa jest słabo rozwinięta:​ brzeg pdn.-niski, płn.-wysoki (wydmy do 22 m), zalesiony. Przez Sarbsko przepływa Chełst, wpadający do rz.Łeby w kanale portowym m. Łeby. Sarbsko - jezioro przymorskie (zalewowe), znajduje się na wys.0,3 m; pow.651,​7ha;​ dług.6,6 km; szer.1,2 km; głęb. do 3,2 m (występuje tu zjawisko kryptodepresji). Linia brzegowa jest słabo rozwinięta:​ brzeg pdn.-niski, płn.-wysoki (wydmy do 22 m), zalesiony. Przez Sarbsko przepływa Chełst, wpadający do rz.Łeby w kanale portowym m. Łeby.
turystyka/stilo_szlak_poludniowy.1196156280.txt.gz · ostatnio zmienione: 2007/11/27 10:38 przez Grzegorz Kleina